yangın

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

 

3 KOLLU TURNİKE

T 250 ÜÇ KOLLU TURNİKE SİSTEMİ

Toplu taşıma alanları, üniversiteler, bankalar, iş merkezleri, eğlence parkları, müzeler, spor salonları ve konser girişleri gibi kalabalık alanlarda dahi sorunsuz bir uygulama sağlanabilir.

T 250 turnikeden çift yönlü geçiş sağlanabilir. Kart okuyucu, parmakizi ve ya yüz tanıma gibi her türlü geçiş kontrol cihazı, kuru kontak üzerinden turnikeye kolaylıkla entegre edilebilir. Geçiş hakkı verildiği anda turnike kilidi açılır ve hafifçe kollara dokunularak geçiş sağlanır. Kolların bir tur dönme işlemi tamamlandığı anda turnike kilitlenir. Eğer kilit açıldıktan sonra 15 sn içerisinde geçiş yapılmazsa, turnike önce sesli uyarı verir , ve sonra tekrar kilitlenir. T 250 turnikenin her iki tarafında geçiş yönünü gösteren , kırmızı çarpı ve yeşil ok şeklinde LED ışıklar mevcuttur . Turnikeden, 1 dakikada 30’dan fazla geçiş yapılabilir. Ankara ostim merkezli firmamız tarafından 3 kollu turnike geçiş sistemi montajı ve satışı yapılmaktadır.

T4 KOLLU OTOPAR BARİYERİ

T4 Standart Bariyer, araç giriş ve çıkışları kontrol edebilmek için özellikle orta yoğunlukta araç trafiğine sahip olan kapalı ve açık otopark uygulamaları, site girişleri, iş yeri, fabrika giriş çıkışları için kullanılan efektif maliyetli üründür.

 T4 Bariyer, uzaktan kumanda, buton, kart okuyucu, bilgisayarlı otomasyon sistemleri gibi tüm geçiş kontrol sistemleri ile uyumlu olarak çalışır. Günlük 1000 defa açma/kapama kapasitesine sahip olan T4 Bariyer, elektrik kesildiğinde elle açılabilmektedir.Kumanda, buton ünitesi,kart okuyucu vg geçiş kontrol ürününün kuru kontak çıkışından bariyer gelen aç komutu ile bariyer sistemi çalışır ve bariyer kolu açılır. Bu sırada, bariyer gövdesine monte edilen emniyet fotoseli, araç bariyer kolunun altından geçerken aracı algılar ve herhangi bir gecikmede, kolun aracın üzerine kapanmamasını sağlar. Araç bariyerden geçtikten sonra, otomatik kapanma süresine göre bariyer kolu otomatik olarak kapanır. Araç bariyerden geçerken, fotoselin herhangi bir şekilde görevini yapmaması durumunda, bariyer kolu aracın üzerine kapansa bile, bariyer kolu altındaki antishock rubber sayesinde, araç zarar görmeyecek ve altında araç olduğunu algılayarak, bariyer kolunu tekrar aracın geçmesi için açacaktır.Ankara ostim merkezli firmamız tarafından kollu otopark bariyer sistemi montajı ve satışı yapılmaktadır

MB50 HİDROLİK MANTAR BARİYER

Hidrolik mantar bariyer yüksek güvenlik duyulan ve şehrin trafik akışının yoğun olduğu terde yaya trafiğini aksatmadan sadece araç trafiğini engelleyecek şekilde tasarlanan sistemlerdir. Aracın ağırlığı ya da fiziki yapısı fark etmeksizin yüksek hızla çarpılması durumunda , mantar bariyer yataklama sistemiyle aracın önemli kısımlarının hasar alarak daha fazla ileri gidememesini sağlamaktadır. Ankara ostim merkezli firmamız tarafından hidrolik mantar bariyer sistemi montajı ve satışı yapılmaktadır.

304 PASLANMAZ ÇELİK
1’Lİ , 2’Lİ , 3’LÜ , 4’LÜ SET OPSİYONLARI
50 CM ‘DEN 90 CM’E KADAR YÜKSEKLİK OPSİYONU
3-4 SANİYE AÇMA KAPAMA SÜRESİ

ROAD BLOCKER-RB 50 HİDROLİK YOL BLOUĞU

Hidrolik Yol Bloğu, araç giriş çıkış kontrolünde günümüz teknolojisinin ulaştığı en güvenilir sistemdir.Hidrolik yol bloğu, araçlı intihar saldırısı olan veya en üst düzeyde korunmayı hedeflenmiş giriş çıkış noktaları için tasarlanan, tahrik sistemi hidrolikli olan bloklardır. Aracın ağırlığı ya da fiziki yapısı fark etmeksizin yüksek hızla çarpılması durumunda aracın altının ve aksamının hasar alarak daha fazla ileri gidememesini sağlamaktadır.  Ankara ostim merkezli firmamız tarafından ROAD BLOCKER-HİDROLİK YOL BLOĞU montajı ve satışı yapılmaktadır.

T1350 YARIM BOY TURNİKESİ

Stadyumlar, inşaat alanları, fabrikalar, bakanlıklar, kampüs girişleri,spor sahaları,üretim tesisleri, bankalar, petrol istasyonları gibi açık veya kapalı her türlü alan için uygundur.

 

100.YIL BULVARI BOSNA İŞ MERKEZİ 35/58

OSTİM/ANKARA TEL:0312.354.66.87

satis@smdguvenlik.com

bilgi@smdguvenlik.com